E2400EC45E
Номер детали производителя:
E2400EC45E
Производитель/бренд:
Littelfuse
Часть описания:
DIODE GEN PURP 4.5KV 2490A W111
Производитель :
Littelfuse
Категория продукта :
Одиночные диоды
Capacitance @ Vr, F :
Current - Average Rectified (Io) :
2490A
Current - Reverse Leakage @ Vr :
100 mA @ 4500 V
Mounting Type :
Chassis Mount
Operating Temperature - Junction :
-40°C ~ 140°C
Package / Case :
DO-200AE
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Reverse Recovery Time (trr) :
1.22 µs
Speed :
Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package :
W111
Technology :
Standard
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) :
4500 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
3.65 V @ 2400 A
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'