APS18AFA032G-5ATWL
Номер детали производителя:
APS18AFA032G-5ATWL
Часть описания:
SSD 32GB 1.8" MLC SATAIII 3.3-5V
Current - Max :
360mA
Form Factor :
1.8"
Memory Size :
32GB
Memory Type :
Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Size / Dimension :
78.50mm x 54.00mm x 5.00mm
Speed - Read :
360MB/s
Speed - Write :
100MB/s
Voltage - Supply :
3.3V, 5V