PG0015.123NLT
Номер детали производителя:
PG0015.123NLT
Производитель/бренд:
YAGEO Group
Часть описания:
FIXED IND 12UH 2.45A 70 MOHM SMD
Производитель :
YAGEO Group
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
2.45A
Current Rating (Amps) :
2.45 A
DC Resistance (DCR) :
70mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
19MHz
Height - Seated (Max) :
0.219" (5.55mm)
Inductance :
12 µH
Inductance Frequency - Test :
Material - Core :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.400" L x 0.360" W (10.15mm x 9.15mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%
Type :
Wirewound
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD