APS25AF7064G-4BTM1GT
Номер детали производителя:
APS25AF7064G-4BTM1GT
Производитель/бренд:
Apacer
Часть описания:
SSD 64GB 2.5" MLC SATA III 5V
Производитель :
Apacer
Категория продукта :
Твердотельные накопители (SSD), жесткие диски (HDD)
Current - Max :
300mA
Form Factor :
2.5"
Memory Size :
64GB
Memory Type :
Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Product Status :
Discontinued at Digi-Key
Size / Dimension :
100.00mm x 69.85mm x 6.90mm
Speed - Read :
510MB/s
Speed - Write :
205MB/s
Type :
SATA III
Voltage - Supply :
5V