ETQ-A15B330
Номер детали производителя:
ETQ-A15B330
Производитель/бренд:
Panasonic
Часть описания:
FIXED IND 33UH 4A 15 MOHM TH
Производитель :
Panasonic
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
4 A
DC Resistance (DCR) :
15mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.630" (16.00mm)
Inductance :
33 µH
Inductance Frequency - Test :
10 kHz
Material - Core :
Ferrite
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
Package / Case :
Radial, Horizontal - Corner Terminals
Product Status :
Obsolete
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.591" L x 0.571" W (15.00mm x 14.50mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±10%
Type :
Drum Core, Wirewound
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CONDUCTIVE TUBE JOINT NOZZLE
    5M CABLE FOR ER-V
    CONTROLLER AREA IONIZER ER-X
    CABLE WITH CONNECTOR LENGTH 9M
    DISCHARGE NEEDLE UNIT FOR ER-Q
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD