AP-USDC16GE239-DTM
- Номер детали производителя:
- AP-USDC16GE239-DTM
- Часть описания:
- SSD 16GB MLC SATA III 1.2V-3.3V
- Current - Max :
- 360mA
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Product Status :
- Discontinued at Digi-Key
- Size / Dimension :
- 16.00mm x 20.00mm x 1.40mm
- Speed - Read :
- 315MB/s
- Speed - Write :
- 160MB/s
- Voltage - Supply :
- 1.2V, 1.8V, 3.3V