0402-11NK
- Номер детали производителя:
- 0402-11NK
- Производитель/бренд:
- API Delevan
- Часть описания:
- FIXED IND 11NH 640MA 120MOHM SMD
- Производитель :
- API Delevan
- Категория продукта :
- Фиксированные катушки индуктивности
- Current - Saturation (Isat) :
- Current Rating (Amps) :
- 640 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 120mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 3.68GHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.024" (0.60mm)
- Inductance :
- 11 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 250 MHz
- Material - Core :
- Ceramic
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Obsolete
- Q @ Freq :
- 24 @ 250MHz
- Ratings :
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.050" L x 0.030" W (1.27mm x 0.76mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±10%