SC24-4R7-R
- Номер детали производителя:
- SC24-4R7-R
- Производитель/бренд:
- Eaton-Electronics Division
- Часть описания:
- FIXED IND 4.7UH 600MA 110MOHM SM
- Производитель :
- Eaton-Electronics Division
- Категория продукта :
- Фиксированные катушки индуктивности
- Current - Saturation (Isat) :
- 600mA
- Current Rating (Amps) :
- 600 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 110mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 35MHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.094" (2.40mm)
- Inductance :
- 4.7 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 10 kHz
- Material - Core :
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Obsolete
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Shielded
- Size / Dimension :
- 0.138" L x 0.138" W (3.50mm x 3.50mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%