TFL0816-3N3
Номер детали производителя:
TFL0816-3N3
Производитель/бренд:
Susumu
Часть описания:
FIXED IND 3.3NH 700MA 200MOHM SM
Производитель :
Susumu
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
700 mA
DC Resistance (DCR) :
200mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
6GHz
Height - Seated (Max) :
0.022" (0.55mm)
Inductance :
3.3 nH
Inductance Frequency - Test :
200 MHz
Material - Core :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
Package / Case :
0603 (1608 Metric)
Product Status :
Obsolete
Q @ Freq :
20 @ 300MHz
Ratings :
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Supplier Device Package :
0603 (1608 Metric)
Tolerance :
±0.2nH
Type :
Thin Film
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD