HPL0603-5N6
Номер детали производителя:
HPL0603-5N6
Производитель/бренд:
Susumu
Часть описания:
FIXED IND 5.6NH 200MA 1.6OHM SMD
Производитель :
Susumu
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
200 mA
DC Resistance (DCR) :
1.6Ohm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
6GHz
Height - Seated (Max) :
0.013" (0.33mm)
Inductance :
5.6 nH
Inductance Frequency - Test :
500 MHz
Material - Core :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
Package / Case :
0201 (0603 Metric)
Product Status :
Obsolete
Q @ Freq :
10 @ 300MHz
Ratings :
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Supplier Device Package :
0201 (0603 Metric)
Tolerance :
±0.2nH
Type :
Thin Film
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD