CR54-3R3MC
Номер детали производителя:
CR54-3R3MC
Производитель/бренд:
Sumida Corporation
Часть описания:
FIXED IND 3.3UH 3.2A 28.6MOHM SM
Производитель :
Sumida Corporation
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
3.2 A
DC Resistance (DCR) :
28.6mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
30.5MHz
Height - Seated (Max) :
0.191" (4.85mm)
Inductance :
3.3 µH
Inductance Frequency - Test :
7.96 MHz
Material - Core :
Ferrite
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-30°C ~ 100°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Obsolete
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.228" L x 0.209" W (5.80mm x 5.30mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%
Type :
Drum Core, Wirewound
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD