T1210-3R3G
Номер детали производителя:
T1210-3R3G
Производитель/бренд:
Tamura
Часть описания:
FIXED IND 3.3UH 220MA 1.2OHM SMD
Производитель :
Tamura
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
220 mA
DC Resistance (DCR) :
1.2Ohm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
145MHz
Height - Seated (Max) :
0.094" (2.40mm)
Inductance :
3.3 µH
Inductance Frequency - Test :
7.96 MHz
Material - Core :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
Package / Case :
1210 (3225 Metric)
Product Status :
Obsolete
Q @ Freq :
30 @ 7.96MHz
Ratings :
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Supplier Device Package :
1210
Tolerance :
±2%
Type :
Wirewound
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD