SN74ALVCH16500DLR
Номер детали производителя:
SN74ALVCH16500DLR
Производитель/бренд:
Texas Instruments
Часть описания:
IC UNIV BUS TXRX 18BIT 56SSOP
Производитель :
Texas Instruments
Категория продукта :
Функции универсальной шины
Current - Output High, Low :
24mA, 24mA
Logic Type :
Universal Bus Transceiver
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Circuits :
18-Bit
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
56-BSSOP (0.295", 7.50mm Width)
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
56-SSOP
Voltage - Supply :
1.65V ~ 3.6V