NCA9306DC-Q100H
Номер детали производителя:
NCA9306DC-Q100H
Производитель/бренд:
Nexperia
Часть описания:
IC TRANSLTR BIDIRECTIONAL 8VSSOP
Производитель :
Nexperia
Категория продукта :
Переводчики, сменщики уровней
Channel Type :
Bidirectional
Channels per Circuit :
2
Data Rate :
100MHz
Features :
Input Signal :
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Circuits :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C (TA)
Output Signal :
Output Type :
Open Drain, Push-Pull
Package / Case :
8-VFSOP (0.091", 2.30mm Width)
Product Status :
Active
Supplier Device Package :
8-VSSOP
Translator Type :
Voltage Level
Voltage - VCCA :
0 V ~ 5 V
Voltage - VCCB :
0 V ~ 5 V