AFA41405B-80L
- Номер детали производителя:
- AFA41405B-80L
- Производитель/бренд:
- ITG Electronics, Inc.
- Часть описания:
- 80.0nH, 15%, 0.23mOhm, 123.0A Ma
- Производитель :
- ITG Electronics, Inc.
- Категория продукта :
- Фиксированные катушки индуктивности
- Current - Saturation (Isat) :
- 123A
- Current Rating (Amps) :
- 85 A
- DC Resistance (DCR) :
- 0.23mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.394" (10.00mm)
- Inductance :
- 80 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 500 kHz
- Material - Core :
- Ferrite
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 130°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.402" L x 0.189" W (10.20mm x 4.80mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±15%