CSBX1060-150M
- Номер детали производителя:
- CSBX1060-150M
- Производитель/бренд:
- CODACA
- Часть описания:
- HIGHSATURATIONPOWERINDUCTORS
- Производитель :
- CODACA
- Категория продукта :
- Фиксированные катушки индуктивности
- Current - Saturation (Isat) :
- 10.5A
- Current Rating (Amps) :
- 5.6 A
- DC Resistance (DCR) :
- 24mOhm Max
- Features :
- High Saturation
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.224" (5.70mm)
- Inductance :
- 15 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Material - Core :
- Metal Composite
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 150°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- AEC-Q200
- Shielding :
- Shielded
- Size / Dimension :
- 0.441" L x 0.402" W (11.20mm x 10.20mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%