FINTR.14000
Номер детали производителя:
FINTR.14000
Производитель/бренд:
Enerdoor
Часть описания:
TOROID CORE 140X140X25MM
Производитель :
Enerdoor
Категория продукта :
Ферритовые сердечники
Core Factor (ΣI/A) mm-1 :
Core Type :
Toroid
Diameter :
5.512" (140.00mm)
Effective Area (Ae) mm² :
Effective Length (le) mm :
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³ :
Effective Permeability (µe) :
Finish :
Uncoated
Gap :
Ungapped
Height :
0.984" (25.00mm)