CT1812CSF-120J
Номер детали производителя:
CT1812CSF-120J
DC Resistance (DCR) :
8.7Ohm
Features :
Frequency - Self Resonant :
58MHz
Height - Seated (Max) :
Inductance :
12 µH
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Tolerance :
±5%
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD