CT0603CSF-12NK
Номер детали производителя:
CT0603CSF-12NK
Производитель/бренд:
Central Technologies
Часть описания:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Производитель :
Central Technologies
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
DC Resistance (DCR) :
130mOhm
Features :
Frequency - Self Resonant :
4GHz
Height - Seated (Max) :
Inductance :
12 nH
Inductance Frequency - Test :
Material - Core :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Size / Dimension :
Supplier Device Package :
Tolerance :
±10%
Type :
Wirewound
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD