MS06304R7MS001
- Номер детали производителя:
- MS06304R7MS001
- Производитель/бренд:
- Coilmx
- Часть описания:
- INDUCTANCE 4.7 H TOL 20%
- Производитель :
- Coilmx
- Категория продукта :
- Фиксированные катушки индуктивности
- Current - Saturation (Isat) :
- 6.5A
- Current Rating (Amps) :
- 5 A
- DC Resistance (DCR) :
- 38mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.118" (3.00mm)
- Inductance :
- 4.7 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Material - Core :
- Ferrite
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 2-SMD
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Shielded
- Size / Dimension :
- 0.281" L x 0.260" W (7.15mm x 6.60mm)
- Supplier Device Package :
- 2-SMD
- Tolerance :
- ±20%