ATH10T033-9SJ
Номер детали производителя:
ATH10T033-9SJ
Производитель/бренд:
Artesyn Embedded Power
Часть описания:
DC DC CONVERTER 0.8-2.5V 55W
Производитель :
Artesyn Embedded Power
Категория продукта :
Преобразователи постоянного тока
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
Control Features :
Current - Output (Max) :
10A
Efficiency :
92%
Features :
Remote On/Off, OCP, UVLO
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
10-SMD Module
Power (Watts) :
55 W
Product Status :
Obsolete
Size / Dimension :
1.00" L x 0.62" W x 0.38" H (25.4mm x 15.8mm x 9.6mm)
Standard Number :
Supplier Device Package :
Type :
Non-Isolated PoL Module
Voltage - Input (Max) :
3.6V
Voltage - Input (Min) :
3V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
0.8 ~ 2.5V