HLS30ZG-NT
- Номер детали производителя:
- HLS30ZG-NT
- Производитель/бренд:
- Bel Power Solutions
- Часть описания:
- DC DC CONVERTER 5V 150W
- Производитель :
- Bel Power Solutions
- Категория продукта :
- Преобразователи постоянного тока
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 30A
- Efficiency :
- 91%
- Features :
- Mounting Type :
- Through Hole
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 100°C
- Package / Case :
- 9-DIP Module, 1/2 Brick
- Power (Watts) :
- 150 W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 2.40" L x 2.28" W x 0.43" H (61.0mm x 57.9mm x 10.9mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 75V
- Voltage - Input (Min) :
- 36V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 5V