3090-100J
- Номер детали производителя:
- 3090-100J
- Производитель/бренд:
- API Delevan
- Часть описания:
- FIXED IND 10NH 890MA 95 MOHM SMD
- Производитель :
- API Delevan
- Категория продукта :
- Фиксированные катушки индуктивности
- Current - Saturation (Isat) :
- Current Rating (Amps) :
- 890 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 95mOhm Max
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- 1GHz
- Height - Seated (Max) :
- 0.050" (1.27mm)
- Inductance :
- 10 nH
- Inductance Frequency - Test :
- 50 MHz
- Material - Core :
- Iron Powder
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -55°C ~ 125°C
- Package / Case :
- 2-SMD
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- 42 @ 50MHz
- Ratings :
- Shielding :
- Unshielded
- Size / Dimension :
- 0.100" L x 0.100" W (2.54mm x 2.54mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±5%