SM20-24S12
- Номер детали производителя:
- SM20-24S12
- Производитель/бренд:
- TDK-Lambda, Inc.
- Часть описания:
- DC DC CONVERTER 12V 20W
- Производитель :
- TDK-Lambda, Inc.
- Категория продукта :
- Преобразователи постоянного тока
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 1.67A
- Efficiency :
- 80%
- Features :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 60°C
- Package / Case :
- 48-SMD Module
- Power (Watts) :
- 20 W
- Product Status :
- Obsolete
- Size / Dimension :
- 1.83" L x 1.40" W x 0.40" H (46.5mm x 35.6mm x 10.0mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 36V
- Voltage - Input (Min) :
- 18V
- Voltage - Isolation :
- 700 V
- Voltage - Output 1 :
- 12V