4554-101J
Номер детали производителя:
4554-101J
Производитель/бренд:
API Delevan
Часть описания:
FIXED IND 100UH 910MA 290MOHM TH
Производитель :
API Delevan
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
910 mA
DC Resistance (DCR) :
290mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
3.7MHz
Height - Seated (Max) :
0.433" (11.00mm)
Inductance :
100 µH
Inductance Frequency - Test :
796 kHz
Material - Core :
Ferrite
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
Radial, Vertical Cylinder
Product Status :
Active
Q @ Freq :
20 @ 796kHz
Ratings :
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.340" Dia (8.64mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±5%
Type :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    INDUCT ARRAY 2 COIL 470NH SMD
    INDUCT ARRAY 2 COIL 680NH SMD
    INDUCT ARRAY 2 COIL 1UH SMD
    INDUCT ARRAY 2 COIL 2UH SMD
    INDUCT ARRAY 2 COIL 5UH SMD
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD