BAS100CS-AU_R1_000A1
- Номер детали производителя:
- BAS100CS-AU_R1_000A1
- Производитель/бренд:
- PANJIT
- Часть описания:
- DIODE SCHOTTKY 100V 500MA SOD323
- Производитель :
- PANJIT
- Категория продукта :
- Одиночные диоды
- Capacitance @ Vr, F :
- 21pF @ 4V, 1MHz
- Current - Average Rectified (Io) :
- 500mA
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 1 µA @ 100 V
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature - Junction :
- -55°C ~ 150°C
- Package / Case :
- SC-90, SOD-323F
- Product Status :
- Active
- Reverse Recovery Time (trr) :
- Speed :
- Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
- Supplier Device Package :
- SOD-323
- Technology :
- Schottky
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) :
- 100 V
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- 850 mV @ 500 mA