TSI30H120CW
Номер детали производителя:
TSI30H120CW
Производитель/бренд:
Taiwan Semiconductor
Часть описания:
DIODE ARRAY SCHOTTKY 120V I2PAK
Производитель :
Taiwan Semiconductor
Категория продукта :
Диодные массивы
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) :
15A
Current - Reverse Leakage @ Vr :
250 µA @ 120 V
Diode Configuration :
1 Pair Common Cathode
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature - Junction :
-55°C ~ 150°C
Package / Case :
TO-262-3 Long Leads, I²Pak, TO-262AA
Product Status :
Obsolete
Reverse Recovery Time (trr) :
Speed :
Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package :
I2PAK
Technology :
Schottky
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) :
120 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
840 mV @ 15 A