72V241L20JG
Номер детали производителя:
72V241L20JG
Производитель/бренд:
Renesas Electronics Corporation
Часть описания:
IC SRAM
Производитель :
Категория продукта :
FIFO Память
Access Time :
12ns
Bus Directional :
Uni-Directional
Current - Supply (Max) :
20mA
Data Rate :
50MHz
Expansion Type :
Depth, Width
Function :
Synchronous
FWFT Support :
No
Memory Size :
4K x 9
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Package / Case :
32-LCC (J-Lead)
Product Status :
Last Time Buy
Programmable Flags Support :
Yes
Retransmit Capability :
No
Supplier Device Package :
32-PLCC (14x11.46)
Voltage - Supply :
3 V ~ 3.6 V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CAPACITOR CERM
    MA3075 - Trans Voltage Suppresso
    5P4M - Thyristor 5A SCR