72403L10DB
Номер детали производителя:
72403L10DB
Производитель/бренд:
Renesas Electronics Corporation
Часть описания:
IC FIFO ASYNC 64X4 10NS 16CDIP
Производитель :
Категория продукта :
FIFO Память
Access Time :
55ns
Bus Directional :
Uni-Directional
Current - Supply (Max) :
45mA
Data Rate :
10MHz
Expansion Type :
Depth, Width
Function :
Asynchronous
FWFT Support :
No
Memory Size :
256 (64 x 4)
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
16-CDIP (0.300", 7.62mm)
Product Status :
Obsolete
Programmable Flags Support :
No
Retransmit Capability :
Supplier Device Package :
16-CDIP
Voltage - Supply :
4.5 V ~ 5.5 V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CAPACITOR CERM
    MA3075 - Trans Voltage Suppresso
    5P4M - Thyristor 5A SCR