MSD6100RLRAG
- Номер детали производителя:
- MSD6100RLRAG
- Производитель/бренд:
- onsemi
- Часть описания:
- DIODE ARRAY GP 100V 200MA TO92-3
- Производитель :
- onsemi
- Категория продукта :
- Диодные массивы
- Current - Average Rectified (Io) (per Diode) :
- 200mA (DC)
- Current - Reverse Leakage @ Vr :
- 5 µA @ 100 V
- Diode Configuration :
- 1 Pair Common Cathode
- Mounting Type :
- Through Hole
- Operating Temperature - Junction :
- -55°C ~ 135°C
- Package / Case :
- TO-226-3, TO-92-3 Long Body (Formed Leads)
- Product Status :
- Obsolete
- Reverse Recovery Time (trr) :
- 4 ns
- Speed :
- Small Signal =< 200mA (Io), Any Speed
- Supplier Device Package :
- TO-92 (TO-226)
- Technology :
- Standard
- Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) :
- 100 V
- Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
- 1.1 V @ 100 mA