SD10-3R3-R
Номер детали производителя:
SD10-3R3-R
Производитель/бренд:
Eaton-Electronics Division
Часть описания:
FIXED IND 3.3UH 1.24A 107.8 MOHM
Производитель :
Eaton-Electronics Division
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
1.31A
Current Rating (Amps) :
1.24 A
DC Resistance (DCR) :
107.8mOhm
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.039" (1.00mm)
Inductance :
3.3 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Material - Core :
Ferrite
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Shielded
Size / Dimension :
0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%
Type :
Drum Core, Wirewound
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CB227-7 1/2
    CIR BRKR THERMAL 15A 24VDC PUSH
    CIR BRKR THERMAL 30A 24VDC PUSH
    FUSE HOLDER KNOB ASSEMBLY
    FUSEHOLDER
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD