CY7C425-65DMB
Номер детали производителя:
CY7C425-65DMB
Часть описания:
FIFO, 1KX9, 65NS, ASYNCHRONOUS
Access Time :
65ns
Current - Supply (Max) :
65mA
Data Rate :
12.5MHz
Function :
Synchronous
Memory Size :
16K x 18
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
28-CDIP (0.300", 7.62mm)
Programmable Flags Support :
Yes
Retransmit Capability :
Yes
Supplier Device Package :
28-CDIP
Voltage - Supply :
4.5 V ~ 5.5 V