7202LA12SOG
Номер детали производителя:
7202LA12SOG
Производитель/бренд:
Renesas Electronics Corporation
Часть описания:
IC FIFO ASYNCH 1KX9 12NS 28SOIC
Производитель :
Категория продукта :
FIFO Память
Access Time :
12ns
Bus Directional :
Uni-Directional
Current - Supply (Max) :
80mA
Data Rate :
50MHz
Expansion Type :
Depth, Width
Function :
Asynchronous
FWFT Support :
No
Memory Size :
9K (1K x 9)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Package / Case :
28-SOIC (0.345", 8.77mm Width)
Product Status :
Active
Programmable Flags Support :
No
Retransmit Capability :
Yes
Supplier Device Package :
28-SOIC
Voltage - Supply :
4.5 V ~ 5.5 V
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CAPACITOR CERM
    MA3075 - Trans Voltage Suppresso
    5P4M - Thyristor 5A SCR
    TVS DIODE 3.5VWM 5VSON
Каталог сопутствующих товаров
Сопутствующие товары
Часть Производитель Запас Описание
7202 SCS 10 SIGN ESD/STATIC 2"X2" 500PC
7202 Keystone Electronics Corp. 21,972 HEX STANDOFF #4-40 BRASS 1-1/8"
7202 Interlight 7,778 Replacement for Plusrite 7202
7202 Johnson Level & Tool 7,757 6" STAINLESS STEEL POCKET CLIP R
7202 Bourns, Inc. 6,910 CURR SENSE XFMR 20A UNI TH
7202 ALTERNATOR Interlight 11 Replacement for Reliance 7202 Al
7202-0400203 Storm Interface 13 SWITCH KEYPAD 4 KEY 0.05A 24V
7202-05-1000 Coto Technology 8,201 RELAY REED DPST 1A 5V
7202-05-1001 Coto Technology 7,942 RELAY REED DPST 1A 5V
7202-05-1010 Coto Technology 9,184 RELAY REED DPST 1A 5V
7202-05-1011 Coto Technology 6,616 RELAY REED DPST 1A 5V
7202-05-1101 Coto Technology 5,256 RELAY REED DPST 1A 5V
7202-1 Brady Corporation 5,540 B946 7202-1 BLK/YEL STY-1
7202-1-PK Brady Corporation 7,527 B946 7202-1 BK/YW STY-1 5PK
7202-12-1000 Coto Technology 9,047 RELAY REED DPST 1A 12V