DPO-0.5-330
- Номер детали производителя:
- DPO-0.5-330
- Часть описания:
- FIXED IND 330UH 500MA 265MOHM TH
- Current Rating (Amps) :
- 500 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 265mOhm Max
- Inductance :
- 330 µH
- Inductance Frequency - Test :
- 10 kHz
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 125°C
- Size / Dimension :
- 0.591" Dia x 0.354" W (15.00mm x 9.00mm)