CY7C429-65JI
Номер детали производителя:
CY7C429-65JI
Часть описания:
FIFO, 2KX9, 65NS, ASYNCHRONOUS
Access Time :
65ns
Current - Supply (Max) :
65mA
Data Rate :
12.5MHz
Function :
Asynchronous
Memory Size :
4K x 9
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
32-LCC (J-Lead)
Retransmit Capability :
Yes
Supplier Device Package :
32-PLCC (11.43x13.97)
Voltage - Supply :
4.5 V ~ 5.5 V