SD18-102-R
- Номер детали производителя:
- SD18-102-R
- Производитель/бренд:
- Eaton-Electronics Division
- Часть описания:
- FIXED IND 1MH 136MA 14.01OHM SMD
- Производитель :
- Eaton-Electronics Division
- Категория продукта :
- Фиксированные катушки индуктивности
- Current - Saturation (Isat) :
- 102mA
- Current Rating (Amps) :
- 136 mA
- DC Resistance (DCR) :
- 14.01Ohm
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.071" (1.80mm)
- Inductance :
- 1 mH
- Inductance Frequency - Test :
- 100 kHz
- Material - Core :
- Ferrite
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Shielded
- Size / Dimension :
- 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%