BK2125HM601-TV
Номер детали производителя:
BK2125HM601-TV
Производитель/бренд:
TAIYO YUDEN
Часть описания:
FERRITE BEAD 600 OHM 0805 1LN
Производитель :
TAIYO YUDEN
Категория продукта :
Ферритовые бусины и чипы
Current Rating (Max) :
500mA
DC Resistance (DCR) (Max) :
250mOhm
Features :
Filter Type :
Height (Max) :
0.041" (1.05mm)
Impedance @ Frequency :
600 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Lines :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
0805 (2012 Metric)
Product Status :
Obsolete
Ratings :
AEC-Q200
Size / Dimension :
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)