CY7C408A-35VC
Номер детали производителя:
CY7C408A-35VC
Производитель/бренд:
Infineon Technologies
Часть описания:
FIFO, 64X8, 16NS, ASYNCHRONOUS
Состояние запаса:
48
Производитель :
Infineon Technologies
Категория продукта :
FIFO Память
Access Time :
Bus Directional :
Uni-Directional
Current - Supply (Max) :
135mA
Data Rate :
35MHz
Expansion Type :
Depth, Width
Function :
Asynchronous
FWFT Support :
No
Memory Size :
64 x 9
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
0°C ~ 70°C
Package / Case :
28-BSOJ (0.300", 7.62mm Width)
Product Status :
Active
Programmable Flags Support :
No
Retransmit Capability :
Supplier Device Package :
28-SOJ
Voltage - Supply :
4.5 V ~ 5.5 V