AL12A12N5GTR
Номер детали производителя:
AL12A12N5GTR
Производитель/бренд:
KYOCERA AVX
Часть описания:
FIXED IND 12.5NH 4A 3.4 MOHM SMD
Производитель :
KYOCERA AVX
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
Current Rating (Amps) :
4 A
DC Resistance (DCR) :
3.4mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
3.3GHz
Height - Seated (Max) :
0.125" (3.18mm)
Inductance :
12.5 nH
Inductance Frequency - Test :
150 MHz
Material - Core :
Air
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Active
Q @ Freq :
137 @ 150MHz
Ratings :
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.145" L x 0.120" W (3.68mm x 3.05mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±2%
Type :
Wirewound
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD