SY100EL33LZG
- Номер детали производителя:
- SY100EL33LZG
- Производитель/бренд:
- Microchip Technology
- Часть описания:
- IC DIVIDER/4 3.3V 8SOIC
- Состояние запаса:
- 1
- Производитель :
- Microchip Technology
- Категория продукта :
- Счетчики, Разделители
- Count Rate :
- 4.2 GHz
- Direction :
- Up
- Logic Type :
- Divide-by-4
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Bits per Element :
- 1
- Number of Elements :
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 85°C
- Package / Case :
- 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
- Product Status :
- Active
- Reset :
- Asynchronous
- Supplier Device Package :
- 8-SOIC
- Timing :
- Trigger Type :
- Positive, Negative
- Voltage - Supply :
- 3.3 V ~ 5 V