CES48025-25-N
Номер детали производителя:
CES48025-25-N
Производитель/бренд:
Cosel
Часть описания:
DC DC CONVERTER 2.5V 63W
Производитель :
Cosel
Категория продукта :
Преобразователи постоянного тока
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
Control Features :
Current - Output (Max) :
25A
Efficiency :
90%
Features :
Mounting Type :
Through Hole
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Package / Case :
8-DIP Module
Power (Watts) :
63 W
Product Status :
Last Time Buy
Size / Dimension :
2.28" L x 0.90" W x 0.33" H (57.9mm x 22.8mm x 8.5mm)
Standard Number :
Supplier Device Package :
Type :
Isolated Module
Voltage - Input (Max) :
76V
Voltage - Input (Min) :
36V
Voltage - Isolation :
1.5 kV
Voltage - Output 1 :
2.5V