PM2201.221NLT
Номер детали производителя:
PM2201.221NLT
Производитель/бренд:
YAGEO Group
Часть описания:
FIXED IND 220NH 16.8A 4.6MOHM SM
Производитель :
YAGEO Group
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
19.5A
Current Rating (Amps) :
16.8 A
DC Resistance (DCR) :
4.6mOhm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.083" (2.10mm)
Inductance :
220 nH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Material - Core :
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-55°C ~ 155°C
Package / Case :
Nonstandard
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
AEC-Q200
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.161" L x 0.161" W (4.10mm x 4.10mm)
Supplier Device Package :
SMD
Tolerance :
±20%
Type :
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD