BLE18PK100SN1D
Номер детали производителя:
BLE18PK100SN1D
Производитель/бренд:
Murata Electronics
Часть описания:
FERRITE BEAD 10 OHM 0603 1LN
Производитель :
Murata Electronics
Категория продукта :
Ферритовые бусины и чипы
Current Rating (Max) :
6A
DC Resistance (DCR) (Max) :
8mOhm
Features :
Filter Type :
Power Line
Height (Max) :
0.037" (0.95mm)
Impedance @ Frequency :
10 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Lines :
1
Operating Temperature :
-55°C ~ 125°C
Package / Case :
0603 (1608 Metric)
Product Status :
Active
Ratings :
Size / Dimension :
0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)