SFS20481R5B
Номер детали производителя:
SFS20481R5B
Производитель/бренд:
Cosel
Часть описания:
DC DC CONVERTER 1.5V 14W
Производитель :
Cosel
Категория продукта :
Преобразователи постоянного тока
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
Control Features :
Current - Output (Max) :
9A
Efficiency :
86%
Features :
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C (With Derating)
Package / Case :
20-SMD Module, 17 Leads
Power (Watts) :
14 W
Product Status :
Last Time Buy
Size / Dimension :
1.52" L x 1.07" W x 0.20" H (38.7mm x 27.2mm x 5.0mm)
Standard Number :
Supplier Device Package :
Type :
Isolated Module
Voltage - Input (Max) :
76V
Voltage - Input (Min) :
36V
Voltage - Isolation :
1.5 kV
Voltage - Output 1 :
1.5V