PA1513.321NLT
- Номер детали производителя:
- PA1513.321NLT
- Производитель/бренд:
- YAGEO Group
- Часть описания:
- FIXED IND 320NH 41A 0.53MOHM SMD
- Производитель :
- YAGEO Group
- Категория продукта :
- Фиксированные катушки индуктивности
- Current - Saturation (Isat) :
- 50A
- Current Rating (Amps) :
- 41 A
- DC Resistance (DCR) :
- 0.53mOhm
- Features :
- Frequency - Self Resonant :
- Height - Seated (Max) :
- 0.315" (8.00mm)
- Inductance :
- 320 nH
- Inductance Frequency - Test :
- Material - Core :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 130°C
- Package / Case :
- Nonstandard
- Product Status :
- Active
- Q @ Freq :
- Ratings :
- Shielding :
- Shielded
- Size / Dimension :
- 0.530" L x 0.510" W (13.46mm x 12.95mm)
- Supplier Device Package :
- Tolerance :
- ±20%