SMT10E-12W3V3J
Номер детали производителя:
SMT10E-12W3V3J
Производитель/бренд:
Artesyn Embedded Power
Часть описания:
DC DC CONVERTER 0.8-3.63V 33W
Производитель :
Artesyn Embedded Power
Категория продукта :
Преобразователи постоянного тока
Applications :
ITE (Commercial)
Approval Agency :
Control Features :
Current - Output (Max) :
10A
Efficiency :
Features :
Remote On/Off, OTP, SCP
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Outputs :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
6-SMD Module
Power (Watts) :
33 W
Product Status :
Active
Size / Dimension :
1.30" L x 0.53" W x 0.32" H (33.0mm x 13.5mm x 8.2mm)
Standard Number :
Supplier Device Package :
Type :
Non-Isolated PoL Module
Voltage - Input (Max) :
14V
Voltage - Input (Min) :
10V
Voltage - Isolation :
Voltage - Output 1 :
0.8 ~ 3.63V