DSP25-16A
Номер детали производителя:
DSP25-16A
Производитель/бренд:
Littelfuse
Часть описания:
DIODE ARRAY GP 1600V 28A TO247AD
Производитель :
Littelfuse
Категория продукта :
Диодные массивы
Current - Average Rectified (Io) (per Diode) :
28A
Current - Reverse Leakage @ Vr :
2 mA @ 1600 V
Diode Configuration :
1 Pair Series Connection
Mounting Type :
Through Hole
Operating Temperature - Junction :
-40°C ~ 180°C
Package / Case :
TO-247-3
Product Status :
Active
Reverse Recovery Time (trr) :
Speed :
Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io)
Supplier Device Package :
TO-247AD
Technology :
Standard
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) :
1600 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If :
1.6 V @ 55 A
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    COMPLETE 7P 24V/N COIL/60 LU 4.5
    CBL 5POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'
    CBL 7POS FMALE TO FMALE 14.76'