B0303T-1WR3-TR
- Номер детали производителя:
- B0303T-1WR3-TR
- Производитель/бренд:
- Mornsun
- Часть описания:
- ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER
- Производитель :
- Mornsun
- Категория продукта :
- Преобразователи постоянного тока
- Applications :
- ITE (Commercial)
- Approval Agency :
- Control Features :
- Current - Output (Max) :
- 303mA
- Efficiency :
- 77%
- Features :
- Mounting Type :
- Surface Mount
- Number of Outputs :
- 1
- Operating Temperature :
- -40°C ~ 105°C (With Derating)
- Package / Case :
- 8-SMD Module
- Power (Watts) :
- 1 W
- Product Status :
- Active
- Size / Dimension :
- 0.52" L x 0.33" W x 0.29" H (13.2mm x 8.5mm x 7.3mm)
- Standard Number :
- Supplier Device Package :
- Type :
- Isolated Module
- Voltage - Input (Max) :
- 3.63V
- Voltage - Input (Min) :
- 2.97V
- Voltage - Isolation :
- 1.5 kV
- Voltage - Output 1 :
- 3.3V