IDC2512ER331M
Номер детали производителя:
IDC2512ER331M
Производитель/бренд:
Vishay / Dale
Часть описания:
FIXED IND 330UH 160MA 3.8OHM SMD
Производитель :
Vishay / Dale
Категория продукта :
Фиксированные катушки индуктивности
Current - Saturation (Isat) :
180mA
Current Rating (Amps) :
160 mA
DC Resistance (DCR) :
3.8Ohm Max
Features :
Frequency - Self Resonant :
Height - Seated (Max) :
0.115" (2.92mm)
Inductance :
330 µH
Inductance Frequency - Test :
100 kHz
Material - Core :
Ferrite
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 125°C
Package / Case :
2512 (6432 Metric)
Product Status :
Active
Q @ Freq :
Ratings :
Shielding :
Unshielded
Size / Dimension :
0.260" L x 0.175" W (6.60mm x 4.45mm)
Supplier Device Package :
Tolerance :
±20%
Type :
Drum Core, Wirewound
Международная доставка, вовремя,   каждый раз.
Товары, связанные с производителем
    CONN PLUG RACK & PANEL 5POS PCB
    CONN PLUG RACK & PANEL 9POS PCB
    CONN PLUG RACK & PANEL 7P PNL MT
    CONN PLUG RACK & PANEL 7POS PCB
    CONN PLUG RACK & PNL 11P PNL MT
Каталог сопутствующих товаров
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 3.3UH 1.5A 70 MOHM SMD
  • Würth Elektronik
    FIXED IND 4.7UH 1.7A 70 MOHM SMD