MEM2012D201R
Номер детали производителя:
MEM2012D201R
Производитель/бренд:
TDK Corporation
Часть описания:
FILTER LC 200MHZ SMD
Производитель :
TDK Corporation
Категория продукта :
Фильтры EMI/RFI (сети LC, RC)
Applications :
Data Lines for Mobile Devices
Attenuation Value :
20dB @ 800MHz ~ 2GHz
Center / Cutoff Frequency :
200MHz (Cutoff)
Current :
200 mA
ESD Protection :
No
Filter Order :
2nd
Height :
0.033" (0.85mm)
Mounting Type :
Surface Mount
Number of Channels :
1
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
0805 (2012 Metric), 3 PC Pad
Product Status :
Obsolete
Resistance - Channel (Ohms) :
Size / Dimension :
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Technology :
LC
Type :
Low Pass
Values :
Voltage - Rated :
25V